Problémy s erekcí. To je téma, které do mužské konverzace zajisté nezařadíme, a to i přesto, že poruchami erekce trpí, podle průzkumů, každý třetí muž ve středním věku. Proč tomu tak je? Je nutné si uvědomit, že každý problém má jisté příčiny, které k němu vedou. Bavíme-li se o poruchách erekce, najdeme zde příčin hned několik, přičemž ne vždy se jedná o něco závažnějšího, a naopak ve většině případů jde pouze o dočasné selhaní, které může jedinec vyřešit bez lékařské pomoci. Tak například mezi nejčastější příčiny poruchy erekce patři požití vysokého množství alkoholu, drog, či jiných, omamných látek.

doplňky stravy

Dále se může jednat o příčinu psychickou, jako jsou deprese, dlouhodobý stres, či úzkosti, nebo pak sugesce a strach z případného selhání, i to může vést k poruchám erekce. V neposlední řadě je zde příčina, která se týká takřka všech mužů. Jejich tělo je v období dospívání plné testosteronu, ten se však poslu s věkem vytrácí, a jeho hladina klesá. Příčinou nedostatku testosteronu se pak muž potýká nejen s poruchami erekce, ale také může dojít ke ztrátě plodnosti. Většina těchto příčit, a následných problémů s erekcí, se dá však velmi snadno vyřešit.

poruchy erekce

Jak na problémy s erekcí, tak na její prodloužení, či zkvalitnění, Vám mohou pomoci například doplňky stravy, které obsahují L-Arginin. Ty Vám také, mimo vyřešení poruch erekce, pozitivně přispívají ke zlepšení imunitního systému, pomáhají prokrvování organismu, a mají pozitivní účinky na celkovou, duševní pohodu. Mimo doplňky stravy jsou zde také léky na předpis lékaře, či čistě přírodní postup – bylinky. V neposlední řadě Vám mohou pomoci také cviky, které přispývají nejen na řešení problémů s erekcí, ale pomáhají také k erekci kvalitnější, a dlouhodobější. Různé doplňky stravy však nevyužívají pouze muži s poruchami erekce, ale také ti, kteří zkrátka hrají na jistotu.