Každý z nás se někdy dostane do situace, kdy potřebuje odvést větší množství věcí, nebo nábytek a nemá na to dost velký automobil. V takovém případě je nejlepší možností si auto půjčit. Brno půjčovna dodávek, je jedna z nejlepších půjčoven v okolí a lidé si jí neustále vychvalují. Díky jejich službám a přívětivému personálu se řadí na špičku v půjčování dodávek.

Dodávka (2)

Tato firma je na trhu dlouhé roky a jejich vozový park je dostatečně velký na to, aby uspokojil i nejnáročnější klienty. Mezi jejich automobily patří menší, ale i větší vozy, které se dokonale hodí na převoz materiálu na stavbu, či na stěhování. Dodávku si přitom můžete půjčit i na 4 hodiny a to s mnoha výhodami v ceně.

Mezi hlavní zásady této firmy patří to, že je klient na prvním místě. Všechny automobily jsou uklizené a jsou v dobrém stavu díky pravidelným kontrolám. Dále jsou všechny vozy vybaveny GPS navigací proti krádeži a každý automobil má dálniční známku pro Českou republiku v ceně. V případě stěhování si můžete spolu s dodávkou zapůjčit i stěhovací techniku a svoje auto můžete nechat stát v areálu firmy, během půjčení dodávky. Nemusíte se tak bát, že by Vám ho během půjčení někdo odcizil. Dále jsou všechny auta pojištěné havarijním pojištěním a asistenční službou. Se všemi vozy co firma pronajímá, můžete najet neomezené kilometry, které Vám jen tak někde nenabídnou.

Dodávka (3)

Na webových stránkách se můžete podívat na podrobný ceník pronájmu a také na podrobnosti u všech vozů. Díky podrobnému popisu tak víte, zda daný automobil má třeba klimatizace, tempomat, či je vybaven nezávislým topením. U mrazáků je u popisu napsáno, zda má automobil záznam o teplotě a zda je jeho součástí i tisk těchto teplot.

Pokud tedy sháníte krátkodobý, či dlouhodobí pronájem, určitě se obraťte na tuto firmu. Jejich služby si určitě zamilujete a budete je využívat i v budoucnosti.