Jednoho dne jsem zahlédla charismatického muže a když jsem pohlédla do jeho očí, tak jsem se v nich utopila. Zamilovala jsem se do očí, hlasu, rtů a také do duše jaký on je. Byla jsem zamilovaná, ale on to nevěděl. Chodili jsme se procházet do parku, města a lesa. Bála jsem se, ale zároveň jsem se s ním cítila moc hezky. Myslela jsem, že jsem jak ve filmu, kde poznáte pravou lásku. Melodii pro vaše srdce a slova pro váš příběh. Byla jsem zamilovaná dva roky a čekala na jednoho muže, kdežto jich je na zemi dalších desítek tisíc, ale já byla zamilovaná jenom do jednoho. A proč? Šla jsem už na několikáté rande a stále jsem se do nikoho nezamilovala.

dovolená

Proč? Že by pravá láska? Po každodenním psaní od rána do noci se na měsíc přetrhli veškerý kontakty. Ale po celou dobu jsem na tebe myslela. A přála jsem ti jenom to nejlepší, ale když začali Vánoce, tak jsem si řekla, že by se mohlo stát, abychom se viděli. Tak jsem mu napsala, že mám pro něho dárek. Setkali jsme se a nepsal mi, protože mě nechtěl trápit. Zamiloval se do mě a já taky. Vyznali jsme si city a po měsíci vztahu jsme se k sobě nastěhovali. Naše láska začínala moc hezky. Přítel už několik let pracoval, kdežto já si práci zrovna sháněla. Konečně mi uběhla 3měsíční zkušební doba a já si mohla vyčerpat první dovolenou. Byla to naše první dovolená. Stále to nechápu. Jste zamilovaný do muže dva roky s představou, že spolu nikdy nebudete a teď s ním bydlíte a plánujete svou společnou první dovolenou. Je to hustý. Jsem tak šťastná!

láaska

Hledali jsme nějakou dovolenou kam bychom asi tak mohli. A našli jsme za hezké peníze pobyt v Paříži. Bylo to nádherné. Francouzské snídaně, francouzské obleky a Eiffelova věž. Krásné a zamilované místo. Kouzelné. A víte, co bylo kouzelnější? Vím, že to dělá skoro každý, ale vždy jsem si přála si s někým zamknout zámek na zábradlí. Hotovo a je to splněno. Paříž byla ta nejkrásnější dovolená s tím nejúžasnějším mužem mého života.