Jste vášnivý sběratel modelů aut? Nebo hledáte vhodný dárek? Ať jste kdokoliv, u nás najdete to, co hledáte. Tak to Vám představím firmu modele aut MACmodel, která se zabývá prodejem miniatur modelů aut v nejrůznějších velikostí, typu a rozměrech a rozdělené do kategorií.

model aut

Osobní auta

Tady nenajdete jen klasická auta, ale také modely, které zažily staré časy anebo i ty nejnovější modernější typy. Naleznete zde ty nejznamější značky typu Abrex, Atlas, BoS, Minichamps, Herpa, Hot Wheels, I-Scale, Rio, Matchbox. Ale pokud jste nenašli to pravé ořechové, můžeme Vám nabídnout i jiné modely, naší společnosti Macmodel.
Nákladní auta

Pro milovníky, tu máme nákladní auta, tahače včetně návěsů. Vybírat si tak můžete z široké škály výrobců.
Dopravní

Tady jsme zařadili modely typu, letadla, vlaky, autobusy, lodě, Taxi, tramvaje, trolejbusy.
IZS – Hasiči, Policie, Sanitky

Integrovaný záchranný systém je velice oblíbený. Představte si takový model 1:43 Ford F798 T Haut-Rhin (6647) – Atlas, jak by se vyjímal ve Vaší sbírce.
Traktory

Jak jde čas, tak vše se zlepšuje k dokonalosti, a to samé platí i o zemědělské technice. Velké těžké stroje, které udělají kus práce.
Veterány

Kdo by si nezamiloval takové kousky, jsou osobnost sama. Tyhle legendární a nikdy nestárnoucí modely musí mít každý. Jejich design je pýcha sama.
Vojenské

Tady naleznete tanky, obrněná vozidla, sanitky, nákladní auta, i klasická auta. Vše, co se týká vojenského tématu.

stare kousky
Závodní

Na světě se řadí každý do té své skupiny, někdo má rád formule, jiný rallye, nebo různé dragstery apod.
Ale také u nás najdete ,,second-hand“, který se zabývá prodejem modely aut a stavebnic, které už nejsou k dostání. Buď se nevyrábí anebo je to starší vydání. A co byste řekli na stavebnici miniatury aut? Rozhodně u to nás nesmí chybět. Plastikové nebo ricinové? Tento výběr už ponecháme čistě na Vás, kterému dáváte radši přednost. Firma MAC distribution nabízí široké množství typů modelů. Naše široká nabídka Vám dá přesně to, co hledáte.