Voda ve vašem domácím bazénu se musí potýkat s řadou bakterií, virů, nečistot a rovněž i s udržováním jejího vzhledu, který by měl být pouze bezchybní. Aby to však zvládla, potřebuje mít v sobě chemii, která bude zabraňovat vniku jakéhokoliv zakalení a která jí dopřeje i zdravotně nezávadný stav.
Úkolem každého vlastníka bazénu je tedy postarat se o to, aby našel správnou chemii, která by svým způsobem uměla zázraky. A pokud nevíte, jakou zvolit, multi tablety 5v1 https://eshop.techneco.eu/Multi-tablety-5v1 vás přesvědčí o tom, že jsou chemickým přípravkem, který si poradí se vším, co by vaší vodu mohlo ohrozit a znehodnotit.tablety do bazénu

Multifunkční schopnosti, které jiná chemie nemá

Multifunkční tablety 5v1 se jako jediné ze všech dostupných na trhu, postarají o dokonalou údržbu bazénové vody v několika krocích najednou.

  • Vaši vodu kompletně desinfikují.Zabrání vzniku a působení bakterií, se kterými se během vašeho koupání setkat nechcete.
  • Stabilizují hodnotu pH vody,které je ve všech ohledech klíčem k tomu, aby chemické přípravky účinkovaly a voda byla dokonalá už na pohled.
  • Postarají se o optimální koncentraci chlorové složky, díky čemu bude vaše voda vždy čirá a chemicky ošetřena.
  • Vápenaté a hořečnaté ionty udrží v rozpustné formě.Výsledkem toho bude voda, ve které nebude vodní kamen na dně bazénové plachty a ani po její stěnách. Neobjeví se v ní tedy bílé inkrusty.
  • Zabrání jejímu zazelenání a tvorbě zelených nebo hnědých řas.Setkáte se tedy pouze s průzračnou hladinou vody, která nebude mít nevzhledný stav.multi tablety

Ve výrazné míře vám tyto tablety pomůžou vysrážet nerozpustné nečistoty, které se ve vaší vodě nacházejí a zbavit se jich pomocí filtrace. Jsou natolik schopné a účinné, že s nimi dosáhnete stoprocentních výsledků i v době, kdy nebudete doma.
Spolehněte se na to, že díky nim bude bazénová vody přesně taková, jakou jste si vždy přáli mít – ovšem pouze pod podmínkou, že jich budete pravidelně doplňovat do plováku na tablety.