Jestliže má soukromému podnikateli jeho firma náležitě fungovat, neznamená to nechat ji napospas osudu a jenom z ní vysávat peníze. Naopak je tu více než třeba i investovat, má-li takový podnik zůstat konkurenceschopný a tudíž i ziskový.
Ovšem je nasnadě, že ne každý podnikatel má vždy tolik finančních prostředků, kolika jich je k tomu zapotřebí. A proto ocitne-li se jeho firma v nesnázích, nezbývá nejednou nic jiného, než se poohlédnout po někom, kdo by mu na to půjčil.
koláž z mincí
A to je nejednou hodně velký problém. Banky jsou totiž u nás pomalu na každém kroku a jiné finanční instituce jakbysmet, ovšem naděje, že si tu takový podnikatel v tísni půjčí, nejsou rozhodně veliké. Spíše se dá předpokládat, že tomuto bude jeho žádost v podobných institucích zamítnuta.
Důvodů k takovému kroku je tu totiž celá řada. Například:
– skoupé daňové přiznání
– nízké příjmy
– záznamy v registrech dlužníků
– dluhy
– exekuce
– a podobně.
A pokud má někdo tyto problémy a je v bankách odmítán, učiní jedině dobře, zkusí-li své štěstí i v nebankovní sféře. Protože tato bývá zpravidla daleko flexibilnější a vyhoví nejednou i tomu, kdo se v bankách s úspěchem nesetkal.
Kupříkladu takové hypotéky bez registru https://www.ferovahypoteka.cz/hypoteky-bez-registru/ mohou být nadějí i pro ty, kdo nemají ani trochu na výběr. A přitom se rozhodně nejedná o nabídky, ve kterých by se ukrývalo něco, co by je činilo pro normální žadatele neatraktivními.
poskládaná eura
U těchto hypoték stačí jenom dát do zástavy nemovitost a mít z čeho splácet a rázem se onomu nešťastnému podnikateli dostane třeba i učiněné hory peněz. Protože tady se nedělají ani kvůli daňovému přiznání, ani kvůli registrům dlužníků, ani kvůli četným jiným negativům drahoty. Tady se prostě žadateli půjčí, a to za těch nanejvýš přijatelných podmínek, na jakých se jenom lze dohodnout, a je pak už jenom na něm, aby vše vrátil tak, jak má, nechce-li riskovat ztrátu zastavené nemovitosti.
Tady je daleko více než kde jinde onen soukromník svého štěstí strůjcem. A proto se mu zde nejspíše vyhoví. A je jenom na něm, aby zachránil firmu a pak dostál svým závazkům zde. A tak to má být.