Jistě vás tento titulek nepřekvapí, zejména pokud se pohybujete ve světě obchodu. Při sjednání významné obchodní smlouvy, při rozjíždění nového projektu, při plnění termínů zakázek. Vždy zjistíte, že každý den prodlení vás stojí obrovskou částku. A to nemusí být jen částka skutečných nákladů, jedná se i o náklady obětované příležitosti. Tedy to co byste mohli vydělat, ale bohužel nemáte v současné době všechny podmínky k realizaci. přicházejí s pomocnou rukou. Nemusíte čekat, až se vám podaří vyřídit všechna nutná povolení a registrace. Můžete začít podnikat třeba zítra! Veškeré společnosti jsou již založeny, avšak k podnikání dosud nebyly určeny. Nečeká vás tak žádná nepříjemná historie nebo nedoplatky, či špatná pověst. Společnosti pouze čekají na svého nového majitele a na podnikatelský koncept, který jim bude připsán. Vy si pouze vyberete a obchodní činnost může začít.

team

Získat úvěr je snadnější
V bankách jsou velmi opatrní na poskytování úvěru pro podnikatele, kteří nemají dlouholetou historii. S firmou, která je v obchodním rejstříku zapsána již několik let a která má vyřízeny potřebné registrace a nevykazuje nikde dluh, je získání úvěru vždy snadnější.

seminář

I vy se na nás můžete kdykoliv obrátit. Rozjezd podnikání je velmi často pomalý, protože vás čeká mnoho vyřizování na nejrůznějších úřadech a získávání různých povolení. Vy však máte dojednány již konkrétní zakázky a potřebujete, aby start vašeho podnikání byl co nejrychlejší. Stačí nás kontaktovat a vybrat si z nabídky již existujících společností. U nás vás nečeká žádné složité papírování a žádné čekací lhůty. Vše proběhne jednoduše, rychle a k vaší plné spokojenosti. Jsme vám k dispozici na uvedených telefonních nebo emailových kontaktech a se vším vám poradíme.