Pero je vážně mocným nástrojem, protože to, co napíšeme, už nelze vzít zpátky. Dnes už se však používají především propisky a proto pojďme mluvit o nich.

Ať už se jedná o kancelář, dílnu, fitness centrum, nebo jakýkoliv jiný podnik, bez psacích nástrojů se neobejdete. Vaši zaměstnanci budou vyplňovat dotazníky, podepisovat smlouvy. Vaši klienti se budou upisovat ke spolupráci. Vy budete zapisovat poznámky. A volba psacích nástrojů je na místě.

propisky a peníze

Ideální možností je nakoupit pro celý podnik stejné psací potřeby. Že se to zdá nepodstatné? Není. Utváříte tím jednotnost, protože i takových detailů, jako je obyčejná propiska si každý všimne. Důležité je dbát na kvalitu, tudíž laciné propisky ze supermarketu raději vynechejte. Nejedná se jen o náplň, která tvoří rozmarné kudrlinky na papíře, ale rovněž o obal, který tisknete mezi prsty. Jaké možnosti tedy máte?

Plastové propisky

Plastové propisky jsou tou nejlevnější variantou. Jejích mínusem je však nízká životnost (snáze se rozpadnou) a nepříliš lichotivý vzhled.

Kovové propisky

Kovové propisky působí profesionálně, ale i tak jsou cenově dostupné, tudíž vás jejich nákup nezruinuje. Navíc je lze sehnat i v dárkových baleních, například jako dárek pro klienta, nebo pro důležitého zaměstnance.

propiska v pouzdře

Korkové a hliníkové propisky

Kombinace hliníku a korku působí elegantně a vyspěle. Pokud chcete moderní, ale zároveň přírodnější materiál, jedná se o skvělou volbu. Nevýhodou je vyšší cena, tudíž se hodí více jako psací nástroj pro přední zaměstnance, nebo opět jako dárek.

Bambusové propisky

Je-li vaše firma zastáncem životního prostředí, bambusové propisky tuhle důležitou informaci krásně zdůrazní. Rovněž jsou velmi příjemné na dotek a lze je sehnat za slušnou cenu.

Ať už zvolíte jakýkoliv druh propisovaček, můžete je nechat vyzdobit vaším firemním logem. Například firma PromoDárky nabízí velký výběr propisovaček za skvělé ceny a potiskem dle vašeho přání.