Přesně to se mi vybaví, když se http://www.podravka-eshop.cz/podravka-ajvar/ajvar-jemny-350-g jedná právě o tuto útlocitnou barvu. Je zajímavé, že je stále velmi aktuální a moderní, i přes řadu jejích odpůrců. Dominuje všem pastelovým barvám, jichž je opravdovou královnou, aniž by potřebovala korunu.
Růžová vás rozzáří a dokonce omladí. Je to barva něhy, mírnosti a lásky. Symbolizuje jemný způsob života, určitou naivitu nebo zdrženlivou eleganci. Říká se o ní, že zvyšuje chuť na sladké.

růžová kabelka

Pusťte do své skříně oblečení v této barvě a pořiďte si také podobné doplňky. Rozhodně by vám neměla chybět růžová kabelka. Probudí vás z pošmourného zimního odpoledne a připomene vám, jaké to bylo, když tu ještě hřálo sluníčko a vy jste se topila v jeho teplém objetí. Všude voněly čerstvé květiny a lehký mořský vánek.

Dejte se „do gala“
Pokud stále hledáte inspiraci, co si vzít na sebe do práce nebo na rande se svým přítelem, sáhněte po něžné bílé sukni a k ní si vezměte kabelku jako pro princeznu. K tomu vám stačí jen jednoduchá halenka nebo košile s jemnou výšivkou. Budete krásná, ženská a velmi elegantní.

Růžové není nikdy dost
Milovnice této barvy na ni nedají dopustit snad už od dětství. Proto v jejich šatníku najdete většinou kousky právě v těchto odstínech. Mezi aktuální trendy patří především volná sáčka v prodloužené délce, která působí velmi lichotivě vůči každé postavě. Může je tak nosit kterákoli žena bez rozdílu věku.
Co se týká šatů, pořiďte si ty s odhalenými rameny. Díky takovýmto průstřihům upoutáte zaslouženou pozornost. Doplňky slaďte tón v tónu.

růžová taška

Pastelové barvy se dají vynosit celý rok. Vždyť k podzimu patří elegantní kabátky a bundičky a i k těm se kabelky v růžové dokonale hodí. Půvabná pastelka patří totiž mezi letošní TOP barvy. Vůbec neplatí, že by se hodila jenom pro malé slečny. Rády ji budou nosit také dospělé ženy. Může mít totiž také nádech béžové nebo pudrové, takže nebude působit tolik holčičkovsky.
Všímejte si i provedení, velikosti a toho, jak ji budete nosit. Každému totiž vyhovuje něco jiného. Vsaďte na vlastní úsudek a intuici, které vám mnohé napoví.