Fabia I má velkou oblibu u začátečníků, protože je to auto, které je za dobré peníze a naučí řídit. Za pomocí tažného zároveň odveze vše potřebné.

Škoda Fabia I

Skvělá do začátku

Mnoho lidí zažilo situaci, kdy konečně úspěšně dokončili autoškolu na osobní automobil a nyní si chtějí pořídit své první auto, což není jen tak. Obecně je dobré koupit do začátku nějakou levnější a spolehlivou ojetinu, kdy Vás její nákup a provoz finančně nesežere. Zároveň se budete ještě ohledně řidičského světa ledacos učit, a proto je právě dobré mít nějaké auto, o které se nemusíte až tolik bát a prožijeme s ním příjemné začátky.

závodní Fabia R5

Přeci jen mnohdy se vyplatí se naučit na starší ojetině a až po ní si koupit například sportovnější auto, kdy už budete mít zažité základy. Právě velmi doporučováno ojetinou je Škoda Fabia I, kterou můžete koupit s bezproblémovým agregátem 1.4 MPI za velmi slušné peníze. Možná si říkáte, že to není žádný luxus, ovšem jako první auto bohatě postačí. Pokud si přečtěte všemožné recenze, tak se dozvíte, že jízdní vlastnosti jsou a celkové chování vozu je dobré, přičemž se navíc nemusíte bát drahého servisu, když koupíte vůz ve slušném stavu.

Tažné na Fabii

Mnoho lidí si koupí tento vůz a po čase zjistí, že by občas na škodu nebyli si třeba půjčit přívěsný vozík, protože ten poskytne dostatek prostoru pro převoz čehokoliv. Bohužel jej nemáte, jak připojit, protože většina vozů není po předchozím majiteli či na požádání při koupi vybavená tažným zařízením. Nemusíte se ničeho bát, protože je spousta výrobců, kteří se výrobou na tento konkrétní model zabývají.

tažné oko

Tažné zařízení Fabia I Amsa je speciálně pro tento model vyráběné, a proto s montáží není žádný problém, což samozřejmě platí i o elektroinstalaci. Je vyrobeno z kvalitního materiálu s povrchovou úpravou, což zajišťuje skvělou pevnost, a navíc Vám nerezaví ani když vůz stojí neustále venku. Zkrátka takový produkt vydrží všechno a vždy Vám věrně poslouží a odvede svou práci. Vzhledem k těmto vlastnostem nemusíte nad nákupem vůbec váhat, protože se skutečně vyplatí a sami nakonec uvidíte, že nebudete litovat.