Skříň je klasický prvek ve vybavení domácnosti, bez kterého se neobejdeme, protože sem snadno schováváme oblečení. Firma nám ji vyrobí na míru.

Skříně podle našich představ

Uchování oblečení a věcí

Abychom doma měli pořádek, tak by každá věc měla mít své místo a mohli jsme ji na něj vždy vrátit. K tomu je potřeba dostatek úložných prostorů. Každý člověk v domácnosti má nějaké oblečení, a to musíme mít kam schovat, k čemuž slouží skříně. Tu klidně používáme každý den, protože oblečení můžeme snadno pověsit na věšáky, aby se nám nepokrčilo, a i další dny bylo hezké. Vzhledem k častému požívání a potřebě dostatku místa musí být tento produkt praktický i hezký.

skříň knihovna

Při nákupu narazíme hned na první rozhodování, a to, jestli si zvolit masiv či lamino. Lamino je rozhodně cenově dostupnější, přičemž nevypadá vůbec špatně. Masiv má ovšem tu výhodu, že ne něm jsou vidět letokruhy. Vyžaduje si nějakou tu pravidelnou údržbu, kdy se nám potom odvděčí skutečně dlouhou životností. Dále bychom si měli dávat pozor na vnitřní uspořádání, aby nám vyhovovalo a také na rozměry, abychom se vyhnuli situaci, kdy se nám produkt domů nevleze.

Zakázka na míru

Jestliže chcete mít dobrý výběr z mnoha produktů, které můžete vidět a vyzkoušet na živo, tak je dobré navštívit specializovanou prodejnu. Dnes je nabídka slušná a výrobců hodně, takže by neměl být problém vybrat, ani když máme přesně dané rozměry. To však není jediná možnost, protože si můžeme skříň nechat vyrobit přesně na míru. Takto máme jistou, že bude přesně pasovat do požadovaného prostoru a rozmístění prvků uvnitř si určíme sami.

dřevěné skříně

Každá taková skříň je originál, takže získáme výjimečnost, protože to není jak u sériové výroby, kdy je každý produkt stejný jako druhý. Abyste už dopředu mohli popřemýšlet, nebo rovnou společnosti poslat formulář, tak mají na stránkách 3D návrhář https://www.sten-skrine.cz/3d-navrhar. Ten je skvělý v tom, že vybrali 10 nejpoužívanějších modulů, kdy si za pomocí nich nakonfigurujeme skříň dle našeho přání, a to i s rozměry. Následně můžeme vyplnit údaje o nás a formulář odeslat pro nezávaznou kalkulaci.