Hledáte ideální dárek, kterým byste udělali radost? Darujte víkend na jižní Moravě ve vinařském městečku Mikulov. Obdarovaný si odpočine a prozkoumá nové místo. Hotely v Mikulově nabízí výhodné balíčky, které jsou vždy na něco zaměřené. nebo můžete darovat dárkový poukaz, který vytvoříme přesně podle vašeho přání. Teď už stačí jen vybrat. V aktuální nabídce máme tři speciální balíčky.

voucher

  • Letní dovolená v Mikulově pro rok dva tisíce dvacet. Časové rozmezí nabídky je od června do srpna. pobyt si můžete rezervovat už nyní. Nemáme žádné sankce za zrušení rezervace, jen je to potřeba udělat tři dny před příjezdem. pobyt zahrnuje ubytování pro dvě osoby na pět nocí. v balíčku jsou tři vstupy na dvě hodiny do wellness centra, dvě vstupenky do Mikulovského zámku nebo mikulovské synagogy či archeoparku v Pavlově. volba je na vás, co vás více zajímá. Dvě vstupenky na prohlídku našeho pivovaru se sládkem a degustací.

  • Relaxační s neomezeným wellness. Tento balíček si užijí milovníci odpočinku. Pobyt pro dvě osoby na dvě noci. V balíčku je bohatá bufetová snídaně, neomezený vstup do wellness, láhev vína při relaxaci, rašelinový zábal pro dva a hydromasážní lůžka. odpočinek na načerpání síly a energie.

  • Pohodový pobyt v Mikulově. Pobyt je pro dvě osoby na dvě noci s bohatou bufetovou snídaní a lahví dobrého vína na uvítání. Jednorázový vstup do wellness a peněžní poukázka do pivovarské restaurace. Romantika ve dvou se skvělým jídlem.

jídlo

Obdarujte své blízké jedinečným zážitkem, který si užijí s milovanou osobou. V Mikulově je toho hodně k vidění a nudit se nebudete. Zámek Mikulov, křížová cesta na Svatý Kopeček, krásné historické náměstí se zachovalými renesančními domy, kašnou a Sousoším Nejsvětější Trojice. Vedlejší města jako Lednice a Valtice nabízí taky jedinečné památky.

Darujte možnost poznání pro vaše blízké.