Pamatujete si na svoje první auto nebo vaší první autohavárii? Já taky. Myslím si, že asi každý řidič měl někdy nějakou havárii s autem. Bohužel je to tak a četla jsem jednoho dne statistiky, které říkají, že každý řidič má někdy nějakou nehodu.  Malou nebo velkou. A je úplně jedno, jestli ji zaviní on sám a nebo ne. Bohužel ale je to pravda. Je čím dál tím více autodopravních nehod a myslím, že za to můžu také cyklisté. A navíc když to tak vezmu, taky lidé, kteří jezdí na elektrokoloběžce. To je nyní velký hit. Nicméně ale auto je taky výhodné v tom, že v něm můžete vozit těžké věci. Například já jsem vždycky si přála mít auto, abych mohla jezdit na výlety. A to hlavně v létě. Miluji vodu. A taky se moc ráda opaluji a výlety na kole jsou perfektní.

Sportovní auta jsou krásná.

A proto kdybych měla auto, tak si koupím i nosič na kola a podle mého názoru je to velmi praktické. Díky autu a taky díky kolu se dostanete téměř všude. Pamatuji si, jak jsem byla poprvé autem v Itálii. Bylo to opravdu dokonalé. Mě se tam moc líbilo a autem jet do Itálie je pohodlné. Je to pohodlnější mnohem více než autobus. Autobus je sice levnější, ale není to pohodlné.

Bez auta už nemohu být.

Navíc autem můžete zastavit všude. Můžete jít kdykoliv na záchod nebo na benzínku. A taky můžete kdykoliv jíst, když zastavíte. Navíc auto je taky perfektní v tom, že v tom můžete přespat. Podle mého názoru je auto velmi praktické. Taky si pamatuji, že jsem v autě několikrát nocovala. Nemohla jsem se dostat domů, tak jsme byla velmi rád, že mám auto. Je to prima, když se můžete spoléhat na auto, že vás vezme tam, kam nutně potřebujete. Znám taky mnoho lidí, kteří nemají auto a litují toho. Víte, ne všem se poštěstí mít vlastní auto. Znám taky lidi, kteří se bojí řídit. Sice vůbec nechápu důvod, ale je to tak a já bych to tedy respektovala. A jak to máte vy s auty?