Úprava PH vody v bazénu by měla být tím nejdůležitějším. Protože právě na těchto hodnotách závisí i funkce dalších přípravků bazénové chemie. Zkontrolovat hodnoty tohoto faktoru byste měli již při prvním napouštění Vašeho bazénu. K této kontrole Vám skvěle poslouží testery, které Vám ukáží nejen, v jakých hodnotách se nachází právě tento faktor, ale také obsah aktivního chloru v bazénové vodě.

úprava vody

Kontrola za pomocí testerů by měla být prováděna pravidelně alespoň jednou za dva týdny, pokud využíváte k ošetření obsahu Vašeho bazénu salinizační jednotku, měli byste provádět kontrolu častěji, protože procesy probíhající v salinizační jednotce samovolně zvyšují hodnoty PH vody, což může zapříčinit vznik bakterií, které způsobují růst řas a jiné problémy.

Každopádně ať už při kontrole pomocí testeru zjistíte zvýšené nebo snížené hodnoty PH vody, je nutné okamžitě sjednat nápravu a to použití přípravků pro snížení či zvýšení těchto hodnot opět do požadovaných hodnot. Oba tyto přípravky bazénové chemie najdete v naší nabídce a to jak v granulované formě, tak v kapalné formě, podle toho, kterému typu přípravku dáváte přednost.

Kromě toho u nás naleznete samozřejmě také i potřebné testery, abyste mohli provádět pravidelnou kontrolu. Jak tedy vidíte, úprava PH vody není nijak složitá. Stačí jen pravidelně kontrolovat bazénovou vodu za pomocí testerů a dodávat do ní všechny potřebné přípravky bazénové chemie. Pokud používáte všechno potřebné ve správném množství a v pravidelných intervalech, bude o Váš bazén dobře postaráno.

voda

Nezapomeňte se také porozhlédnout po naší nabídce bazénového příslušenství, protože péče o bazén nekončí pouze pravidelnou údržbou vody, ale také je potřeba se starat o celé bazénové zařízení. Díky našim přípravkům bazénové chemie a bazénovému příslušenství bude Váš bazén v nejlepších rukou. Dopřejte svému bazénu dokonalou péči díky našim produktům.