Pokud se budete v budoucnu rozhodovat o tom, zda koupit byt, dům, pozemek a kde, jistě se budete dívat na aspekty jako je cena, poloha, kvalita a udržitelnost nemovitosti, ale také budete jistě myslet na to, jaké roční náklady vám nemovitost ještě přinese, kde a jak by se dalo něco uspořit a také pravděpodobně, jaká je hospodárnost vaší budoucí investice.

Není vždy jednoduché skloubit veškeré požadavky do jednoho, a tak často přeplácíme to, co jsme si vysnili, aby to opravdu odpovídalo našim představám, nebo je to prvně, co něco takového řešíme, a tím pádem si neuvědomujeme reálnou hodnotu budgetu. Důvodů může být několik. Může to také dopadnout tak, že se spokojíme s něčím menším, horším, ale vejdeme se do původního budgetu.

mobilheim

Existuje však řešení, které je estetické, úsporné, a ještě k tomu levné. Mobilní domy Top-mobilnidomy přicházejí s řešením pro každého. Se základnou v Hradci Králové vám tato firma doveze již komplet hotový dům, ke kterému nepotřebujete ani základovou desku. Vybrat si můžete jak z domů nových, tak z domů již používaných. Cena se bude lišit samozřejmě v zohlednění tohoto faktoru a také co se týká rozměrů. Nabídka domů je velice pestrá. Většina z nich připomíná skandinávský design a jejich zbarvení je spíše do studených šedých barev. Výjimkou ale nejsou domy s dřevěným designem, domy hnědé, bílé, černé. Je možné vybírat z domů katalogových, tedy již vyrobených. Dále také ze škatulky Domky na cestě, které prozatím nedorazily, ale chystá se jejich doručení.

dům

Mobilheimy, jak jsou tyto mobilní domy nazývány mohou mít multifunkční využití. Od klasického bydlení, po základnu lesní školky, dočasné bydlení, základny stavebních firem a jiné. Výhodou je flexibilita těchto budov, tedy možnost položit je prakticky kdekoliv. I na místa, kde by klasický dům nebylo možné ukotvit. Koukněte proto na stránky a vyberte si ten svůj!